Hakkımızda

Vatan Tv Hakkında Genel Bilgiler

Vatan Tv 1 Şubat 2010 yılında kendi kültür ve değerlerimize hak ettiği değeri verebilmek amacıyla geleneksel halk müziği ağırlıklı yayın hayatına başladı. Vatan Tv popüler eğlence ve halk müziği program yayınları ile tanınan VATAN TV logosu ile bilinen Uydu Televizyon kanalının sahibi ve işleticisidir.

Televizyon endüstrisinin bir temel eğlence sektörü olduğunu unutmayan VATAN TV müzik-eğlence türü programlarını Anadolu’nun en değerli sanatçıları ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına yayınlamayı hedef edinmiştir.

Yayın akışı içerisinde yerel kültürel çizgilere büyük önem veren kanalımız yurdumuzun çeşitli noktalarındaki unutulmaya yüz tutmuş geleneklerimizi yeni nesillere taşıma ilkesi ile hareket etmektedir. Bu ilke doğrultusunda farklı bölgeler ve alt kültürler arasında da bir köprü oluşturma görevini üstlenmiştir. Çok geniş bir hedef kitlesine hitap eden VATAN TV özellikle Orta Anadolu, Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde en fazla seyredilen TV kanalları arasındadır.

Özellikle 18-75 yaş arası gibi geniş bir izleyici kitlesini kucaklayan VATAN TV Tüm Türkiye genelinde yaptığı yayın ve ulaştığı geniş topluluk sayesinde pazar payını arttırmak isteyen veya direkt satış yapmak isteyen REKLAM verenler için kayda değer fırsatlar sunmaktadır.

Reklam verenlere sunulan fırsatların fırsat/maliyet oranlarını yükseltebilmek amacıyla VATAN TV program planlamasını ve buna bağlı yayın planlarını istatistiki veriler dahilinde sürekli güncellemektedir.Bu sayede reklam veren açısından hedef kitleye erişim maliyeti CPP (Cost Per Raiting Point) mümkün olabilen en optimum seviyede gerçekleşmektedir.