Frekanslarımız

FREKANS: TÜRKSAT 4A  FREKANS 12641  SYMBOL 30000  HORIZANTAL (YATAY) 2/3  Türksat 4A frekansı ayarlama nasıl yapılır?

Türksat güncelleme sisteminde TV kanallarının frekans bilgilerini ayrı ayrı girmenize gerek yok. Türksat otomatik arama frekansını uydu alıcısına girip, şebeke arama (Network Search) açık seçilerek, kanal arama (Manual Search) yaptırılması güncel kanal listesinin uydu alıcınıza yüklenmesi için yeterli. Ancak herhangi bir olumsuzluk durumunda kanalları manuel olarak da ekleyebilirsiniz. Kanalları manuel olarak eklemeniz için yukarıda yer alan frekans bilgilerini kullanabilirsiniz.
Türksat 4A frekansı otomatik arama nasıl yapılır?

Uydunuzun frekans ayarlarını otomatik olarak ayarlamak için işte Türksat 4A otomatik arama frekansı bilgileri Frekans: 11844 MHz Polarizasyon: Dikey – V – (Vertical) Sembol oranı (Symbol Rate): 2222 Ksymb FEC: 3/4 Frekans: 11747 MHz Polarizasyon: Yatay -H – (Horizontal) Sembol oranı (Symbol Rate): 27500 Ksymb FEC: 5/6

Türksat 4A ile gelen yeni özellikler neler? 

Türksat 4A Türksat 2A'ya göre göre kat ve kat daha hızlı. Kullanım ömrü de daha fazla. Televizyon şirketleri HD yayın yapmak isterlerse bir sertifika almak zorundalar. Türksat 4A sayesinde ortalama bir televizyonu olanlar dahi dekoder ile HD yayınlar izleyebilirler. İzleyiciler artık bütün yayınları 1080p kalitede veya daha yüksek kalitede seyredebiliyorlar.

DİGİTÜRK 185. Kanal

Gişe rekortmeni filmler, dünyanın takip ettiği diziler, heyecanlı belgeseller, eğlenceli yaşam ve çocuk kanalları ile yayın yapan Digitürk 185 numaralı kanaldan Vatan Tv'yi izleyebilirsiniz.

D-SMART  257. Kanal

Gişe rekortmeni filmler, dünyanın takip ettiği diziler, heyecanlı belgeseller, eğlenceli yaşam ve çocuk kanalları ile yayın yapan D-Smart’ta 257 numaralı kanaldan Vatan Tv'yi izleyebilirsiniz.

Çok Yakında KABLOLU TV platformunda.

Çok Yakında TURKCELL TV platformunda.