program_resmi

ÖZGEYLE MÜZİK SAATİ

Tarih: Hafta İçi Her Gün
Saat: 10:00

Vatan Ekranlarında müzik fırtınası esiyor. En güçlü sesler, en yeniler, en iyiler Özgeyle Klip Saatinde hafta içi Pazartesi'den Cuma'ya hergün saat 10:00 - 13:00 arası sizlerle.

Canlı yayın sürprizleriyle, gün ortasında neşeyle, keyifle girmek isteyenler Vatan Tv ekranlarında Özgeyle Klip Saatinde buluşuyor.

 

program_resmi

HASAN YILMAZ İLE ELLER HAVAYA

Tarih: Her Salı
Saat: 20:00

Vatan ekranları eğlenceye doymuyor. Her Salı akşamı saatler 20:00'da Hasan Yılmaz Eller Havaya diyor.

Renkli kişiliği, birbirinden güzel şarkıları ve en sevdiğiniz sanatçı konuklarıyla Hasan Yılmaz Vatan Tv ekranlarından evlerinizi şenlendirmeye geliyor.

Bu eğlenceye ortak olup, en sevdiğiniz sanatçıların en sevdiğiniz şarkılarını dinlemek isterseniz her Salı saat 20:00'de Eller Havaya'da buluşalım.

program_resmi

BAŞKENT EĞLENCESİ

Tarih: Her Çarşamba
Saat: 20:00

Bu Vatanın Televizyonu Vatan Tv ekranlarında yepyeni bir isim yeni bir program daha geldi, Şahin Yücebaş ile Başkent Eğlencesi.

Bitmeyen eğlencesi, neşeli Ankara şarkıları ve Şahin Yücebaş yorumuyla en sevdikleriniz her Çarşamba akşamı Vatan Tv ekranlarında canlı yayında.

Süpriz konuklar, canlı yayınla her Çarşamba saat 20:00'da Vatan Tv ekranlarında.program_resmi

ANKARALI YASEMİN İLE EĞLENCE

Tarih: Her Perşembe
Saat: 20:00

Ankara müziklerinin kraliçesi Ankaralı Yasemin Vatan TV ekranlarında sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Kendine özgü dansları, hiç bitmeyen enerjisiyle Ankaralı Yasemin, birbirinden özel konuklarını her Perşembe saat 20:00'da Yaseminle Eğlence programında Vatan Tv ekranlarında ağırlıyor.

program_resmi

MEHTAP KOÇ İLE COŞ COŞ

Tarih: Her Cuma
Saat: 20:00

Kendine özgü yorumuyla Kiraz Dalı ile parlayan Mehtap Koç Vatan Tv ekranlarında. Mehtap Koç enerjisiyle, sizden gelen isteklerle coşmaya coşturmaya devam ediyor.

Her Cuma akşamı saatler 20:00'da Vatan Tv ekralarından hem türküye hem oynamaya doyamayacaksınız. 

Mehtap Koç ile Coş Coş  Cuma akşamı saatler 20:00'da Vatan Tv ekralarında.

program_resmi

GELİNCİK

Tarih: Hafta İçi Her Gün
Saat: 14:00

Enerji dolu sesiyle yıllardır birçok radyodan müzikseverlerin gönlüne seslenerek taht kuran Gelincik - Müge Altun artık Vatan Tv ekranlarında.

Hafta içi her gün 14:00 - 17:00 saatleri arasında canlı yayında en çok izlemek istediğiniz klipler ve sizlerden gelen mesajlarla günü akşama bağlayan saatlerde evlerinize iş yerlerinize konuk oluyor.

Sesli ve whatsapp mesajlarınızla 3 saatlik keyifli bir müzik yolculuğu için Vatan Tv ekranlarında buluşalım.


program_resmi

GÖNÜLLERİN AYŞESİ

Tarih: Her Pazartesi
Saat: 20:00

Gönüllerin Ayşesi Ayşe Dinçer birbirinden özel konukları fıkır fıkır şarkılarıyla Her Pazartesi Saat 20:00'da Bu Vatanın Televizyonu Vatan Tv Ekranlarında.